It-tabella tal-operazzjoni manwali TY hija adattata għal kirurġija toraċika u addominali, ENT, ostetriċja u ġinekoloġija, uroloġija u ortopedija, eċċ.
Il-qafas, il-kolonna u l-bażi huma tal-azzar li ma jissaddadx, faċli biex jitnaddfu u reżistenti għall-korrużjoni.
Il-mejda tal-operazzjoni mekkanika tittella’ u titniżżel b’pompa taż-żejt tal-pedala, li taħdem bla xkiel u hija sigura u affidabbli. Il-movimenti l-oħra kollha jitħaddmu permezz ta’ gerijiet mekkaniċi.
Din il-mejda operattiva idrawlika teħtieġ li l-pjanċa tas-sieq tkun tista' tintewa 'l isfel, tinħataf u tinqala', u tkun faċli biex tiġi aġġustata. Tadotta bażi f'forma ta' T.
1.Funzjoni ta' Rotazzjoni
It-tabella tal-operazzjoni manwali tista' tiddawwar 360°, it-tobba jistgħu jaġġustaw l-angolu skont il-qagħda tagħhom waqt il-kirurġija, u dan iżid ħafna l-ispazju tal-operazzjoni waqt il-kirurġija. (Mhux obbligatorju)
2.Swiċċ Mgħaġġel għall-Pożizzjoni Flex
Il-mejda tal-operazzjoni teħtieġ 200°sporġenza (flessjoni) fuq il-wiċċ tal-mejda f'daqqa billi tħaddem il-manku, li jista' jintuża biex jissostitwixxi l-funzjoni tal-pont lumbari.
3. Fuq il-mejda b'saff doppju
Il-wiċċ tal-mejda jeħtieġ wiċċ kompost b'saff doppju, koeffiċjent baxx ta' assorbiment tar-raġġi-X u effett prospettiv ta' definizzjoni għolja.
4. Materjal tal-Azzar Inossidabbli
Il-qafas, il-bażi, il-kolonna tal-irfigħ, u l-istruttura ewlenija tat-trażmissjoni huma kollha magħmula minn azzar inossidabbli 304, li huwa faċli biex jitnaddaf u jitnaddaf, reżistenti għall-aċidu u l-korrużjoni, u jiżgura li qatt ma jissaddad.
5. Aġġustament Idrawliku u Manwali
L-irfigħ u t-tniżżil tal-mejda operattiva idrawlika jadottaw it-tip ta' pompa taż-żejt tal-pedala, li taħdem bla xkiel u hija sikura u affidabbli. Il-movimenti l-oħra kollha huma mħaddma mir-ras tat-trażmissjoni tal-gerijiet mekkaniċi.
Parametri
| Oġġett tal-Mudell | Tabella Operattiva Manwali TY |
| Tul u Wisa' | 2020mm * 500mm |
| Elevazzjoni ('il fuq u 'l isfel) | 1010mm/ 760mm |
| Pjanċa tar-Ras ('il Fuq u 'l Isfel) | 45°/70° |
| Pjanċa ta' wara ('l fuq u 'l isfel) | 75°/ 15° |
| Pjanċa tas-Sieq ('il Fuq / 'l Isfel / 'il Barra) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg bil-maqlub | 25°/ 25° |
| Inklinazzjoni Laterali (Xellug u Lemin) | 20°/ 20° |
| Elevazzjoni tal-Pont tal-Kliewi | ≥110mm |
| Saqqu | Saqqijiet tal-Memorja |
| Materjal Prinċipali | Azzar Inossidabbli 304 |
| Kapaċità Massima tat-Tagħbija | 200 KG |
| Garanzija | Sena waħda |
SAċċessorji standard
| Le. | Isem | Kwantitajiet |
| 1 | Skrin tal-Anestesija | Biċċa waħda |
| 2 | Appoġġ għall-Ġisem | Par wieħed |
| 3 | Appoġġ għad-Driegħ | Par wieħed |
| 4 | Mistrieħ tal-Ispalla | Par wieħed |
| 5 | Kruċċa tal-Irkoppa | Par wieħed |
| 6 | Morsa tat-twaħħil | Sett 1 |
| 7 | Saqqu | Sett 1 |