It-tabella kirurġika idrawlika TS hija adattata għal kirurġija toraċika u addominali, ENT, ostetriċja u ġinekoloġija, uroloġija u ortopedija, eċċ.
Differenti mit-tabella operattiva manwali ġenerali, nużaw sistema ta' rfigħ idrawlika u molla tal-gass biex naġġustaw il-pjanċi tad-dahar u tas-saqajn. Nagħmlu l-proċess ta' aġġustament kemm kwiet kif ukoll konvenjenti.
Il-bażi f'forma ta' Y tintuża biex tiżgura li l-mejda operattiva idrawlika jkollha stabbiltà ogħla u spazju ħieles, sabiex l-istaff mediku jkun jista' jersaq lejn il-pazjent f'distanza żero.
Id-disinn tar-roti l-kbar jagħmilha wkoll kontra l-vibrazzjoni u d-dekompressjoni waqt il-moviment.
1. Fowm tal-Memorja Avvanzat
Il-materjal tal-wiċċ tat-tabella kirurġika idrawlika huwa ritardant tal-fjammi u antistatiku. Is-saqqu tal-poliuretan (PU) iffurmat huwa faċli biex jitnaddaf u għandu ħajja twila ta' servizz.
2. Pont tal-Kliewi Mibni fil-Kliewi.
Daħħal manku fit-toqba korrispondenti, dawwar il-manku u agħmel il-pont tal-qadd jitla’ jew jinżel għall-pożizzjoni xierqa, imbagħad iġbed il-manku ’l barra. Għat-tabella tal-operazzjoni idrawlika TS, l-elevazzjoni tal-pont tal-qadd hija aktar minn 100mm.
3. ImportatHidrawlikuSsistema
Sistema idrawlika importata mill-Amerika tagħmel il-moviment tat-tabella tal-operazzjoni manwali stabbli u veloċi.
4. AangolariAaġġustamentiwma'Gas Srebbiegħa
Kemm il-ġonot tal-pjanċa ta' wara kif ukoll tal-pjanċa tas-saqajn tat-tabella operattiva idrawlika TS huma mgħammra bi strutturi ta' appoġġ taċ-ċilindru tar-rebbiegħa tal-gass, li jagħmlu diversi aġġustamenti ġentili, silenzjużi u ħielsa mill-vibrazzjonijiet, filwaqt li jipproteġu b'mod effettiv l-istruttura tal-ġonot u jipprevjenu li l-pazjent jaqa'.
5. L.disinn tal-caster arger
Il-bażi tat-tabella operattiva idrawlika mekkanika hija ddisinjata b'roti kbar (dijametru≥100mm), li huwa flessibbli biex jiċċaqlaq. Ir-roti jogħlew meta jibbrejkjaw, il-bażi tas-sodda tkun f'kuntatt sod mal-art, u l-istabbiltà hija tajba.
Parametri
| Oġġett tal-Mudell | Tabella Operattiva Idrawlika TS |
| Tul u Wisa' | 2050mm * 500mm |
| Elevazzjoni ('il fuq u 'l isfel) | 890mm/ 690mm |
| Pjanċa tar-Ras ('il Fuq u 'l Isfel) | 60°/60° |
| Pjanċa ta' wara ('l fuq u 'l isfel) | 75°/ 15° |
| Pjanċa tas-Sieq ('il Fuq / 'l Isfel / 'il Barra) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg bil-maqlub | 25°/ 25° |
| Inklinazzjoni Laterali (Xellug u Lemin) | 20°/ 20° |
| Elevazzjoni tal-Pont tal-Kliewi | ≥110mm |
| Saqqu | Saqqijiet tal-Memorja |
| Materjal Prinċipali | Azzar Inossidabbli 304 |
| Kapaċità Massima tat-Tagħbija | 200 KG |
| Garanzija | Sena waħda |
SAċċessorji standard
| Le. | Isem | Kwantitajiet |
| 1 | Skrin tal-Anestesija | Biċċa waħda |
| 2 | Appoġġ għall-Ġisem | Par wieħed |
| 3 | Appoġġ għad-Driegħ | Par wieħed |
| 4 | Mistrieħ tal-Ispalla | Par wieħed |
| 5 | Kruċċa tal-Irkoppa | Par wieħed |
| 6 | Morsa tat-twaħħil | Sett 1 |
| 7 | Saqqu | Sett 1 |
| 8 | Ċinga tal-Ġisem | Sett 1 |