It-tabella tal-operazzjoni tal-ġinekoloġija idrawlika TF, il-korp, il-kolonna u l-bażi huma kollha magħmula minn azzar li ma jissaddadx, b'saħħa mekkanika għolja, reżistenza għall-korrużjoni, u hija favorevoli għat-tindif u d-diżinfezzjoni.
Din il-mejda tal-operazzjoni tal-ġinekoloġija idrawlika tiġi standard b'serħan għall-ispalla, ċinga għall-ispalla, manku, serħan għar-riġlejn u pedali, baċin tal-ħmieġ b'passatur, u dawl tal-eżami ġinekoloġiku fakultattiv.
L-għoli tat-tabella tal-operazzjoni tal-ġinekoloġija idrawlika jista' jiġi aġġustat permezz ta' pedali, u l-inklinazzjoni tas-sodda tista' tiġi aġġustata billi tħawwad il-manku.
Meta l-brejk jiġi mbuttat, il-bażi fissa fil-qiegħ tas-sodda titbaxxa, u dan iżid iż-żona ta' kuntatt mal-art u jiżgura l-istabbiltà tas-sodda.
Jintuża ħafna għall-ġinekoloġija, l-ostetriċja, l-uroloġija, u l-kirurġija anorettali.
1. Materjal tal-Azzar Inossidabbli
Il-korp prinċipali, il-binarji tal-ġenb, il-kolonna tal-irfigħ u l-bażi tat-tabella tal-operazzjoni tal-ġinekoloġija idrawlika huma magħmula minn azzar inossidabbli 304 ta' kwalità għolja, b'saħħa mekkanika għolja, reżistenza għall-korrużjoni u tindif faċli.
2. Wiċċ Wiesa' tal-Mejda
Il-wisa' tal-wiċċ tal-mejda operattiva tal-ġinekoloġija idrawlika tista' tilħaq is-600mm, li hija faċli ħafna għal nies ta' tip speċifiku ta' ġisem u ttejjeb il-kumdità.
3. Aċċessorji Versatili
Minbarra l-mistrieħ standard għall-ispalla, iċ-ċineg tal-ispalla, il-manki, il-mistrieħ għar-riġlejn, il-pedali għar-riġlejn, il-baċin tal-iskart, u d-dawl għall-eżami ġinekoloġiku huma wkoll fakultattivi.
4. Sieq Fissa Unika
Sieq fissa unika tal-mejda operattiva żżid iż-żona ta' kuntatt mal-art u tiżgura l-istabbiltà tal-ġinekoloġija idrawlika.
Parametri
| Oġġett tal-Mudell | Tabella tal-Operazzjoni tal-Ġinekoloġija Idrawlika TF |
| Tul u Wisa' | 1800mm * 600mm |
| Elevazzjoni ('il fuq u 'l isfel) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Trendelenburg bil-maqlub | 8°/ 20° |
| Pjanċa ta' wara ('l fuq u 'l isfel) | 70°/ 11° |
| Vultaġġ | 220V/110V |
| Frekwenza | 50Hz / 60Hz |
| Saqqu | Saqqijiet bla saldaturi |
| Materjal Prinċipali | Azzar Inossidabbli 304 |
| Kapaċità Massima tat-Tagħbija | 173 KG |
| Garanzija | Sena waħda |
SstandardAċċessorji
| Le. | Isem | Kwantitajiet |
| 1 | Appoġġ għad-Driegħ | Par wieħed |
| 2 | Immaniġġja | Par wieħed |
| 3 | Pjanċa tas-Sieq | biċċa waħda |
| 4 | Saqqu | sett wieħed |
| 5 | Baċir tal-Iskart | biċċa waħda |
| 6 | Morsa tat-twaħħil | Par wieħed |
| 7 | Kruċċa tal-Irkoppa | Par wieħed |
| 8 | Pedala | Par wieħed |