L-għata kollha hija magħmula minn azzar inossidabbli 304, faċli biex titnaddaf u tiġi diżinfettata.
Materjal tal-fibra b'trażmissjoni għolja tad-dawl huwa adattat għall-użu bir-raġġi-X.
Id-disinn tas-saqqu usa' jippermetti lill-pazjenti jimteddu fuq il-mejda tal-operazzjoni b'aktar kumdità.
It-tabella operattiva elettro-idrawlika TDY-G-1 tadotta sistema avvanzata ta' kontroll idrawliku, valvi elettromanjetiċi affidabbli u pompi taż-żejt mit-Tajwan, tiżgura prestazzjoni kwieta u stabbli.
1.Uultra-baxxPpożizzjoni
L-aktar għoli baxx ta’ din il-mejda tal-operazzjoni elettrika-idrawlika jista’ jiġi aġġustat għal 520mm, adattat ħafna għal kirurġija tal-moħħ u kirurġija tal-għajnejn. Il-pjanċa tar-ras li tinqala’ tista’ tissodisfa l-użu tal-mejda tal-operazzjoni bil-qafas tar-ras tat-tqattigħ.
2. Pjanċa tar-ras b'ġonta doppja
Il-pjanċa tar-ras b'ġonta doppja ta' din it-Tabella OR Elettrika-idrawlika tista' taġġusta liberament l-għoli tal-headboard, u b'hekk il-pazjent ikollu angolu komdu tar-ras meta jwettaq operazzjonijiet f'pożizzjonijiet differenti.
3.Bmibni-fil-KliewiBxmara
Il-pont tal-kliewi integrat huwa magħmul minn materjal PMMA ta' saħħa għolja, jikseb malajr diversi pożizzjonijiet, u jiffranka ħafna l-ħin tal-operazzjoni.
4. Batterija rikarikabbli integrata
Huwa mgħammar b'batterija rikarikabbli ta' prestazzjoni għolja, li tista' tissodisfa l-bżonnijiet ta' 50 operazzjoni. Fl-istess ħin, għandu provvista ta' enerġija AC biex tipprovdi enerġija elettrika biex tiżgura s-sigurtà massima.
5. Brejkijiet Mekkaniċi
Il-brejkijiet mekkaniċi tal-pedali huma aktar veloċi, konvenjenti, sikuri u affidabbli
Parametri
| Oġġett tal-Mudell | Tabella TDY-G-1 Elettrika-Idrawlika tal-OR |
| Tul u Wisa' | 2080mm * 550mm |
| Elevazzjoni ('il fuq u 'l isfel) | 820mm / 520mm |
| Pjanċa tar-Ras ('il Fuq u 'l Isfel) | 45°/ 90° |
| Pjanċa ta' wara ('l fuq u 'l isfel) | 80°/ 20° |
| Pjanċa tas-Sieq ('il Fuq / 'l Isfel / 'il Barra) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg bil-maqlub | 20°/ 20° |
| Inklinazzjoni Laterali (Xellug u Lemin) | 15°/ 15° |
| Elevazzjoni tal-Pont tal-Kliewi | 110mm |
| Sistema elettro-mutur | Chaoger mit-Tajwan |
| Vultaġġ | 220V/110V |
| Frekwenza | 50Hz / 60Hz |
| Kompatibilità tal-Enerġija | 1.0 kW |
| Batterija | Iva |
| Saqqu | Saqqijiet tal-Memorja |
| Materjal Prinċipali | Azzar Inossidabbli 304 |
| Kapaċità Massima tat-Tagħbija | 200 KG |
| Garanzija | Sena waħda |
SAċċessorji standard
| Le. | Isem | Kwantitajiet |
| 1 | Skrin tal-Anestesija | biċċa waħda |
| 2 | Appoġġ għall-Ġisem | Par wieħed |
| 3 | Appoġġ għad-Driegħ | Par wieħed |
| 4 | Appoġġ għall-ispalla | Par wieħed |
| 5 | Appoġġ għar-Riġlejn | Par wieħed |
| 6 | Appoġġ għas-Saqajn | Par wieħed |
| 7 | Manku tal-Pont tal-Kliewi | biċċa waħda |
| 8 | Morsa tat-Twaħħil Twila | Par wieħed |
| 9 | Morsa tat-twaħħil | 8 biċċiet |
| 10 | Remot bl-idejn | biċċa waħda |
| 11 | Linja tal-Enerġija | biċċa waħda |
| 12 | Pedala | Par wieħed |