It-tabella operattiva mobbli TDY-2 għandha sodda u kolonna sħiħa tal-istainless steel 304, faċli biex titnaddaf u kontra t-tniġġis.
Il-wiċċ tal-mejda huwa maqsum f'5 partijiet: is-sezzjoni tar-ras, is-sezzjoni tad-dahar, is-sezzjoni tal-warrani, u żewġ sezzjonijiet tar-riġlejn li jistgħu jinqalgħu.
It-tabella operattiva mobbli TDY-2 tista' tiġi tradotta fuq distanza ta' 340mm, u b'hekk tipprovdi żona prospettiva tajba għas-C-arm waqt il-kirurġija, u tista' tintuża ma' kaxxi tal-films tar-raġġi-X.
Bord tar-ras b'ġonta doppja, bord tas-saqajn aġġustabbli permezz ta' molla tal-gass. Uża roti silenzjużi tal-marka Ġermaniża. Hemm ukoll reset b'buttuna waħda, funzjonijiet ta' buckling b'buttuna waħda u kontra l-buckling huma fakultattivi.
Din it-tabella operattiva elettrika multifunzjonali hija adattata għal diversi kirurġiji, bħal kirurġija addominali, ostetriċja, ġinekoloġija, ENT, uroloġija, anorettali u ortopedija, eċċ.
1.Pjanċa tar-ras b'ġonta doppja
Il-pjanċa tar-ras b'ġonta doppja ta' din it-tabella operattiva elettrika tista' taġġusta liberament l-għoli tal-headboard, u b'hekk il-pazjent ikollu angolu tar-ras komdu meta jwettaq operazzjonijiet f'pożizzjonijiet differenti.
2. Il-Pjanċa tas-Sieq tista' tkun Kontroll Elettriku jew Kontroll tar-Rebbiegħa tal-Gass
Il-pjanċa tas-sieq tista' tiġi kkontrollata minn molla tal-gass jew tista' tiġi aġġornata għal kontroll elettriku.
3. Sistema ta' Kontroll Doppju Fakultattiva
Il-kontrollur manwali u l-kontrolli tal-pannell fakultattivi joffru protezzjoni doppja għall-kirurġija.
4.Roti Kbar
Roti TENTE Ġermaniżi importati, reżistenti għall-użu u silenzjużi.
5. Batterija Rikargabbli Integrata
It-tabella operattiva elettrika TDY-2 hija mgħammra b'batterija rikarikabbli ta' prestazzjoni għolja, li tista' tissodisfa l-bżonnijiet ta' 50 operazzjoni. Fl-istess ħin, għandha provvista ta' enerġija AC biex tipprovdi enerġija elettrika biex tiżgura s-sigurtà massima.
6.Aktar Għażla Fakultattiva
Reset b'buttuna waħda mhux obbligatorju, funzjoni ta' flessjoni pożittiva u flessjoni inversa.
Pparametri:
| MudellOġġett | Tabella Operattiva Elettrika Mobbli TDY -2 |
| Tul u Wisa' | 2100mm * 550mm |
| Elevazzjoni ('il fuq u 'l isfel) | 1000mm/ 700mm |
| Pjanċa tar-Ras ('il Fuq u 'l Isfel) | 45° 90° |
| Pjanċa ta' wara ('l fuq u 'l isfel) | 90°/ 17° |
| Pjanċa tas-Sieq ('il Fuq / 'l Isfel / 'il Barra) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg bil-maqlub | 25°/ 25° |
| Inklinazzjoni Laterali (Xellug u Lemin) | 15°/ 15° |
| Elevazzjoni tal-Pont tal-Kliewi | ≥110mm |
| Żliq Orizzontali | 345mm |
| Flessibilità/Riflessjoni | Operazzjoni Kombinata |
| Bord tar-raġġi-X | Mhux obbligatorju |
| Pannell tal-Kontroll | Standard |
| Sistema elettro-mutur | Jiecang |
| Vultaġġ | 220V/110V |
| Frekwenza | 50Hz / 60Hz |
| Kompatibilità tal-Enerġija | 1.0 kW |
| Batterija | Iva |
| Saqqu | Saqqijiet tal-Memorja |
| Materjal Prinċipali | Azzar Inossidabbli 304 |
| Kapaċità Massima tat-Tagħbija | 200 KG |
| Garanzija | Sena waħda |
Aċċessorji Standard
| Le. | Isem | Kwantitajiet |
| 1 | Skrin tal-Anestesija | biċċa waħda |
| 2 | Appoġġ għall-Ġisem | Par wieħed |
| 3 | Appoġġ għad-Driegħ | Par wieħed |
| 4 | Appoġġ għall-ispalla | Par wieħed |
| 5 | Appoġġ għar-Riġlejn | Par wieħed |
| 6 | Appoġġ għas-Saqajn | Par wieħed |
| 6 | Manku tal-Pont tal-Kliewi | biċċa waħda |
| 7 | Saqqu | Sett 1 |
| 8 | Morsa tat-twaħħil | 8 biċċiet |
| 9 | Morsa tat-Twaħħil Twila | Par wieħed |
| 10 | Remot bl-idejn | biċċa waħda |
| 11 | Linja tal-Enerġija | biċċa waħda |