It-tabella operattiva elettrika TDG-1 għandha ħames gruppi ta' azzjoni ewlenin: elevazzjoni tal-wiċċ tas-sodda aġġustabbli bl-elettriku, inklinazzjoni 'l quddiem u lura, inklinazzjoni tax-xellug u tal-lemin, elevazzjoni tal-pjanċa ta' wara, u brejk.
Id-dehra sabiħa, il-korp, il-bażi, il-kolonna tal-irfigħ, u l-binarji tal-ġenb ta' dan it-tħaddim elettriku huma kollha magħmula minn azzar inossidabbli ta' kwalità għolja, b'finitura għolja, reżistenza għall-korrużjoni u saħħa mekkanika għolja.
Aġġusta b'mod intelliġenti diversi pożizzjonijiet tal-mejda tal-operazzjoni elettrika, b'kontroll ta' buttuna waħda. Jadotta attwatur elettriku LINAK, li huwa kwiet, preċiż u bi spiża baxxa ta' manutenzjoni. Disinn ta' rota kbira, kwiet u dekompressjoni antisismika.
Din it-tabella operattiva elettrika hija adattata għal diversi kirurġiji, bħal kirurġija addominali, ostetriċja, ġinekoloġija, ENT, uroloġija, anoressika u ortopedija, eċċ.
1.AangolariAaġġustamentiwma'Gas Srebbiegħa
Kemm il-ġonot tal-pjanċa ta' wara kif ukoll tal-pjanċa tas-saqajn tat-tabella operattiva elettrika TDG-1 huma mgħammra bi strutturi ta' appoġġ taċ-ċilindru tar-rebbiegħa tal-gass, li jagħmlu diversi aġġustamenti ġentili, silenzjużi u ħielsa mill-vibrazzjonijiet, filwaqt li jipproteġu b'mod effettiv l-istruttura tal-ġonot u jipprevjenu li l-pazjent jaqa'.
2.Attwatur Lineari Elettriku LINAK
L-użu ta' push rod elettriku jelimina l-ħtieġa li l-istaff mediku jikkontrolla manwalment il-pożizzjoni tal-mejda tal-operazzjoni. Jeħtieġ biss li żżomm il-kontroll remot, faċli u tiffranka x-xogħol. Meta mqabbel mal-manutenzjoni ta' wara l-bejgħ tal-mejda tal-operazzjoni idrawlika, il-mejda tal-operazzjoni elettrika tnaqqas ukoll ħafna l-ispiża tal-manutenzjoni ta' wara l-bejgħ. Matul il-proċess ta' aġġustament, il-push rod elettriku jista' jiġi pożizzjonat b'mod aktar preċiż, u l-proċess ta' aġġustament huwa estremament kwiet.
3. Bażi tat-Tip Y
Il-bażi tas-sodda tadotta disinn f'forma ta' Y, li mhux biss jikkonforma mad-disinn ergonomiku, itejjeb l-istabbiltà tat-tabella operattiva elettrika, iżda jipprovdi wkoll aktar spazju ħieles għar-riġlejn tal-istaff mediku, u b'hekk l-istaff mediku jkun jista' jersaq aktar lejn il-pazjent.
4. Aċċessorji Versatili
Mgħammar b'ċineg tal-ispalla, ċineg tal-polz, ċineg tar-riġlejn, u ċineg tal-ġisem biex jiżgura li l-pazjenti taħt anestesija ġenerali ma jaqgħux waqt il-kirurġija. Il-pjanċi tar-riġlejn, is-serħan tad-dirgħajn, is-sapporti tal-ġisem u s-sapporti tar-riġlejn huma kollha mgħammra b'kuxxinetti tal-fowm tal-memorja biex jiżguraw il-kumdità tal-operazzjoni u ċ-ċirkolazzjoni normali tal-fluwidi tal-ġisem waqt l-operazzjoni.
5. L.disinn tal-caster arger
Il-bażi tat-tabella operattiva mekkanika elettrika hija ddisinjata b'roti kbar (dijametru≥100mm), li huwa flessibbli biex jiċċaqlaq. Ir-roti jitilgħu 'l fuq meta jibbrejkjaw, il-bażi tas-sodda tkun f'kuntatt sod ma'l-art, u l-istabbiltà hija tajba.
6. Batterija integrata
F'każ ta' qtugħ tad-dawl, il-batterija integrata tista' tappoġġja 50 operazzjoni.
Parametri
| MudellOġġett | Tabella tal-Operazzjoni Elettrika TDG-1 |
| Tul u Wisa' | 2050mm * 500mm |
| Elevazzjoni ('il fuq u 'l isfel) | 890mm/ 690mm |
| Pjanċa tar-Ras ('il Fuq u 'l Isfel) | 60°/ 60° |
| Pjanċa ta' wara ('l fuq u 'l isfel) | 90°/ 17° |
| Pjanċa tas-Sieq ('il Fuq / 'l Isfel / 'il Barra) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg bil-maqlub | 25°/ 11° |
| Inklinazzjoni Laterali (Xellug u Lemin) | 20°/ 20° |
| Elevazzjoni tal-Pont tal-Kliewi | ≥110mm |
| Flessibilità/Riflessjoni | Operazzjoni Kombinata |
| Pannell tal-Kontroll | Mhux obbligatorju |
| Sistema elettro-mutur | Linak |
| Vultaġġ | 220V/110V |
| Frekwenza | 50Hz / 60Hz |
| Kompatibilità tal-Enerġija | 1.0 kW |
| Batterija | Iva |
| Saqqu | Saqqijiet tal-Memorja |
| Materjal Prinċipali | Azzar Inossidabbli 304 |
| Kapaċità Massima tat-Tagħbija | 200 KG |
| Garanzija | Sena waħda |
SAċċessorji standard
| Le. | Isem | Kwantitajiet |
| 1 | Skrin tal-Anestesija | biċċa waħda |
| 2 | Appoġġ għall-Ġisem | Par wieħed |
| 3 | Appoġġ għad-Driegħ | Par wieħed |
| 4 | Appoġġ għar-Riġlejn | Par wieħed |
| 5 | Manku tal-Pont tal-Kliewi | biċċa waħda |
| 6 | Saqqu | Sett 1 |
| 7 | Remot bl-idejn | biċċa waħda |
| 8 | Linja tal-Enerġija | biċċa waħda |