It-tabella ostetrika versatili FD-G-2 tintuża ħafna għat-twelid ostetriku, l-eżami ġinekloġiku u l-operazzjoni.
Il-korp, il-kolonna u l-bażi tal-mejda tal-kunsinna elettrika huma magħmula minn azzar inossidabbli 304, li huwa reżistenti għall-korrużjoni u faċli biex jitnaddaf.
Il-pjanċi tas-saqajn jistgħu jinqalgħu, u dan jgħin għall-irkupru wara l-operazzjoni.
Sistema ta' kontroll doppju, mhux biss permezz tal-kontroll remot li jinżamm fl-idejn, iżda wkoll permezz tas-swiċċ tas-sieq.
Aċċessorji kompluti, standard bil-verżjoni ta' appoġġ għar-riġlejn, pedali, baċin tal-ħmieġ b'filtru, u dawl fakultattiv għall-eżami ġinekoloġiku.
Il-bażi f'forma ta' U mhux biss tgħin għall-istabbiltà tat-tabella tal-operazzjoni, iżda tipprovdi wkoll biżżejjed spazju għar-riġlejn biex it-tabib inaqqas l-għeja.
1.Sistema ta' Kontroll Doppju
Il-kontrollur tal-idejn u s-swiċċ tas-saqajn iwettqu kontroll sekondarju biex jiżguraw is-sigurtà tal-operazzjoni u jirrealizzaw diversi pożizzjonijiet.
2. Pjanċa tas-Sieq li Tinqala'
Il-pjanċa tas-sieq li tinqala' tat-tabella tal-kunsinna elettrika tiffaċilita l-mistrieħ wara l-operazzjoni u tnaqqas l-uġigħ wara l-operazzjoni
Azzar Inossidabbli 3.304
L-għata kollha tat-tabella tal-operazzjonijiet tal-ġinekoloġija hija magħmula minn azzar inossidabbli 304 ta' kwalità għolja. Durabbli, faċli biex titnaddaf u tiġi diżinfettata.
4. Bażi f'forma ta' U
Il-bażi f'forma ta' U tat-tabella ostetrika tal-ġinekoloġija mhux biss iżżid iż-żona ta' kuntatt bejn il-bażi u l-art u tagħmilha aktar stabbli, iżda tipprovdi wkoll biżżejjed spazju għar-riġlejn għax-xogħol tal-istaff mediku biex tnaqqas l-għeja.
5. Aċċessorji Versatili
Minbarra l-mistrieħ standard għall-ispalla, iċ-ċineg tal-ispalla, il-manki, il-mistrieħ għar-riġlejn, il-pedali għar-riġlejn, il-baċin tal-iskart, u d-dawl għall-eżami ġinekoloġiku huma wkoll fakultattivi.
Pparametri:
| MudellOġġett | Tabella tal-Kunsinna Elettrika FD-G-2 |
| Tul u Wisa' | 1880mm * 600mm |
| Elevazzjoni ('il fuq u 'l isfel) | 940mm/ 680mm |
| Pjanċa ta' wara ('l fuq u 'l isfel) | 45°10° |
| Pjanċa tas-Sedil ('Il fuq u 'l isfel) | 20° 9° |
| Pjanċa tas-Sieq 'il Barra | 90° |
| Vultaġġ | 220V/110V |
| Frekwenza | 50Hz / 60Hz |
| Batterija | Iva |
| Kompatibilità tal-Enerġija | 1.0 kW |
| Saqqu | Saqqijiet bla saldaturi |
| Materjal Prinċipali | Azzar Inossidabbli 304 |
| Kapaċità Massima tat-Tagħbija | 200kg |
| Garanzija | Sena waħda |
SstandardAċċessorji
| Le. | Isem | Kwantitajiet |
| 1 | Appoġġ għad-Driegħ | Par wieħed |
| 2 | Immaniġġja | Par wieħed |
| 3 | Pjanċa tas-Sieq | biċċa waħda |
| 4 | Saqqu | sett wieħed |
| 5 | Baċir tal-Iskart | biċċa waħda |
| 6 | Morsa tat-twaħħil | Par wieħed |
| 7 | Kruċċa tal-Irkoppa | Par wieħed |
| 8 | Pedala | Par wieħed |
| 9 | Remot bl-idejn | biċċa waħda |
| 10 | Swiċċ tas-saqajn | biċċa waħda |