It-tabella tal-eżami ġinekoloġiku elettriku FD-G-1 tuża materjali ta' saħħa għolja u hija reżistenti għall-korrużjoni, li hija favorevoli għat-tindif u d-diżinfezzjoni ta' kuljum tal-isptar.
L-elevazzjoni tal-wiċċ tal-mejda tal-eżami, l-angolu tal-bord ta' wara u l-bord tas-saqajn jistgħu jiġu aġġustati permezz tas-swiċċ tas-saqajn.
L-aċċessorji huma kompluti, u hemm serħan għall-ispalla, ċineg tal-ispalla, ċineg tal-polz, manki, serħan għar-riġlejn, u friskaturi tal-ħamrija bi passaturi bħala standard.
Il-bażi tat-tabella tal-eżami tal-ġinekoloġija tadotta struttura f'forma ta' U, li tipprovdi l-ispazju għall-moviment tas-saqajn u r-riġlejn għax-xogħol ta' kuljum tat-tabib.
Din is-sodda operattiva għall-eżami ġinekoloġiku mediku, mhux biss adattata għal eżamijiet ġinekoloġiċi, iżda wkoll għall-uroloġija maskili
1.Saqqijiet tar-Ragħwa bla Ħjata
Is-saqqu tal-iffurmar tat-tabella tal-eżami ġinekoloġiku elettriku juża l-aħħar teknoloġija tar-ragħwa mingħajr saldaturi, li ttejjeb konsiderevolment il-kumdità għall-pazjent.
2.Materjal reżistenti għall-korrużjoni
L-għata kollha tat-tabella tal-eżami ġinekoloġiku elettriku hija magħmula minn materjali superjuri, li huma reżistenti għall-korrużjoni, faċli biex jitnaddfu u jiġu diżinfettati.
3. Swiċċ tas-saqajn
Mgħammar bi swiċċ tas-saqajn, jikkontrolla b'mod flessibbli l-movimenti varji tat-tabella tal-eżami ostetriku.
4.Aċċessorji Versatili
Minbarra l-appoġġ standard għall-ispalla, iċ-ċineg tal-ispalla, il-manki, il-appoġġi għar-riġlejn, il-pedali għar-riġlejn, il-baċin tal-iskart, id-dawl għall-eżami ġinekoloġiku jew is-siġġu tat-tabib huma wkoll fakultattivi.
Parametri
| MudellOġġett | Tabella tal-Eżami Ġinekoloġiku Elettriku FD-G-1 |
| Tul u Wisa' | 1800mm * 550mm |
| Elevazzjoni ('il fuq u 'l isfel) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Trendelenburg bil-maqlub | 14°/ 17° |
| Pjanċa ta' wara ('l fuq u 'l isfel) | 60°/10° |
| Sistema elettro-mutur | Jiecang |
| Vultaġġ | 220V/110V |
| Frekwenza | 50Hz / 60Hz |
| Kompatibilità tal-Enerġija | 1.0 kW |
| Batterija | Iva |
| Saqqu | Saqqijiet bla saldaturi |
| Materjal Prinċipali | ABS |
| Kapaċità Massima tat-Tagħbija | 150 KG |
| Garanzija | Sena waħda |
SstandardAċċessorji
| Le. | Isem | Kwantitajiet |
| 1 | Appoġġ għad-Driegħ | Par wieħed |
| 2 | Pjanċa tas-Sieq | Sett 1 |
| 3 | Saqqu | sett wieħed |
| 4 | Immaniġġja | Par wieħed |
| 5 | Swiċċ tas-saqajn | Sett 1 |