1.Pożizzjoni Ultra-Baxxa
L-għoli minimu tal-mejda tal-operazzjoni tal-oftalmoloġija jista' jiġi aġġustat għal 500mm. Is-sistema magħrufa sew tas-sewqan elettromanjetiku hija stabbli, affidabbli u mingħajr storbju waqt l-operazzjoni. Hija l-aħjar għażla għall-oftalmoloġija u l-kirurġija ENT.
2.Pjanċa tar-ras li tista' titneħħa
Il-pjanċa tar-ras li tista' titneħħa hija faċli biex tikkontrollaha permezz ta' ger mekkaniku.
Id-disinn konkavi fin-nofs tal-kuxxin tar-ras jissodisfa r-rekwiżiti ergonomiċi.
3. Wiċċ Wiesa'
Il-wisa' tal-wiċċ tista' tilħaq il-550mm, u b'hekk il-pazjent ikun jista' jimtedd fuqu b'mod aktar komdu
4. Swiċċ tas-saqajn flessibbli
L-angolu tal-pjanċa ta' wara u l-pjanċa tas-sieq jista' jiġi aġġustat permezz tas-swiċċ tas-saqajn, li huwa konvenjenti għat-tabib biex jaġġusta l-pożizzjoni tal-pazjent għall-aktar pożizzjoni ideali waqt l-operazzjoni tal-oftalmoloġija.
5. Brejk tal-Petali
Il-brejkijiet mekkaniċi tal-pedali huma aktar veloċi, konvenjenti, sikuri u affidabbli.
6. Siġġu tat-Tabib Fakultattiv
Is-siġġu tat-tabib jista' jaġġusta l-appoġġi tad-dirgħajn, id-dahar tas-siġġu u l-għoli tas-sedil.
Parametri
| Oġġett tal-Mudell | Tabella Operattiva Oftalmika Elettrika TDG-2 |
| Tul u Wisa' | 2080mm * 550mm |
| Elevazzjoni ('il fuq u 'l isfel) | 700mm / 500mm |
| Pjanċa tar-Ras ('il Fuq u 'l Isfel) | 45°/ 90° |
| Pjanċa ta' wara ('l fuq u 'l isfel) | 45°/ 20° |
| Pjanċa tas-Sieq ('il Fuq u 'l Isfel) | 45°/ 20° |
| Żliq Orizzontali | 300mm |
| Sistema elettro-mutur | Jiecang |
| Vultaġġ | 220V/110V |
| Frekwenza | 50Hz / 60Hz |
| Kompatibilità tal-Enerġija | 1.0 kW |
| Batterija | Iva |
| Saqqu | Saqqijiet tal-Memorja |
| Materjal Prinċipali | Azzar Inossidabbli 304 |
| Kapaċità Massima tat-Tagħbija | 200 KG |
| Garanzija | Sena waħda |
Aċċessorji Standard
| Le. | Isem | Kwantitajiet |
| 1 | Virga tal-Infużjoni | Sett 1 |
| 2 | Bord tad-Driegħ | Par wieħed |
| 3 | Trej tal-Istrumenti | Sett 1 |
| 4 | Morsa tat-twaħħil | Sett 1 |
| 5 | Saqqu | Sett 1 |
| 6 | Swiċċ tas-saqajn | Sett 1 |